Skupinové lekce pilates

Skupinové lekce cvičení pilates jsou uzavřené do kurzu. Za léta praxe je to nejosvědčenější koncept, kde se společně všichni zlepšujeme. Kurz má tak vývoj, stejně jako klienti, kteří ho navštěvují. Společně vytvoříme tým, který bude pracovat na tom, aby se naše těla zdravě rozhýbala a posílila.

Lekce jsou v pomalém tempu, abyste zvládli propojit cvičení s dechem, který je hlavním pilířem efektivního cvičení. V hodinách se zaměřuji na procvičení celého těla. Během soustředění sami na sebe si vyčistíte hlavu od běžných starostí a dokonale tak zrelaxujete.

Veškeré pomůcky budou k dispozici ve studiu, nemusíte si tak již nic pořizovat. Lekce trvá 70 minut-hodina cvičení a deset minut relaxace.

PRO KOHO JE CVIČENÍ VHODNÉ?

Cvičení je vhodné pro dospělé bez omezení věku. Ale jen někteří dokážou najít cestu k této formě práce s vlastním tělem. Ráda tak uvítám muže i ženy, kteří na sobě chtějí pracovat.

Na výběr je ze tří možných variant obtížností kurzu. Začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí. Cvičí se ve skupině, kde je maximálně 13 osob, aby byl zajištěn osobní přístup instruktora i celkový komfort pro klienty. 

eliška

"Hodiny se Sabčou jsou takové 3 P, posilování, protažení a pohoda. Lekce vždy hrozně utečou, ale největší bonus je ten krásný pocit po tom."

jaruška

"U Sabči na cvičení se protáhnu, uvolním, narovnám a posiluji celé tělo. Závěrem je skvělá relaxace, která mě nakopne do dalšího dne."

Termíny skupinových lekcí

I. Kurz pokročilí
podzim 2024


 II. Kurz pokročilí
podzim 2024


III. Kurz mírně pokročilí/pokročilí
podzim 2024


IV. Kurz pokročilí
podzim 2024V.  Kurz pokročilí
podzim 2024


Otevřené lekce vyhlašuji ve whatsapp skupině
cena 200,-/lekci
přihlášení a rezervace přes sms na tel.: 724566413


Možná máte nějaké otázky

žádný problém, mám odpovědi

Jak poznám, do které skupiny se zařadit?

Pokud jste se mnou nikdy necvičili, tak je nejlepší volba kurz pro začátečníky. Jinak vám moc ráda poradím osobně, stačí mne kontaktovat.


Co když budu muset nějakou lekci vynechat?

To se může stát a jsem ráda, pokud mne dopředu informujete, abych věděla, že na danou lekci nedorazíte.


Mohu cvičit, i když mám zdravotní problémy?

Cvičení nenahrazuje lékařskou ani rehabilitační péči, ale pokud dostanete souhlas svého ošetřujícího lékaře, popřípadě se společně poradíme, tak máte dveře otevřené. Před zahájením kurzu se vždy ptám na zdravotní stav či konkrétní problémy.

Co si mám vzít S sebou?

Stačí, když si vezmete pohodlné oblečení. Ideální jsou elastické kalhoty a tričko. Pro dámy doporučuji pořídit jednoduchou sportovní podprsenku. Ručník a pití. Cvičí se bez obuvi, pokud nechcete cvičit bosky, tak doporučuji pořídit si protiskluzové ponožky.

Budou ve skupině pouze ženy?

Tady nedokážu odpovědět. Cvičení je vhodné jak pro muže tak pro ženy, ale zatím jsem měla vždy maximálně jednoho až dva klienty mužského pohlaví na lekci. Zda bude lekce složena pouze z žen či nikoli, vám mohu oznámit až po naplnění kurzu.


Nemusíte, vše pro vás bude zajištěno na místě. Veškeré pomůcky budou pravidelně dezinfikované.


Mám si koupit podložku nebo jiné pomůcky na cvičení?

Mohu si vzít svojí podložku? 

Samozřejmě, také mám ráda tu svoji vlastní.

Jak se kurz platí?

Po přihlášení do kurzu vám přijdou veškeré informace do mailu. Zaplacení bude převodem na účet a rezervace místa na kurzu bude až po jeho připsání na účet.

Proplatí mi někdo cvičení?

Ano, někteří zaměstnavatelé cvičení proplácí. Zde je potřeba zjistit podrobnější informace. Fakturace pak bývá na danou firmu. Dále je možnost proplacení u zdravotních pojišťoven, je důležité si zjistit podmínky. Také vám může někdo kurz nadělit jako dárek a dostanete ho formou poukazu, stačí mi napsat.


Jak se na kurz přihlásit?

Po vyhlášení termínů jednotlivých kurzů se přes webové stránky www.sabinapilates.cz dostanete do přihlášení. Na email pak dostanete veškeré informace ke kurzu i k platbě. vaše místo je rezervované v momentě uskutečněné platby za kurz.

Objednejte se

Chcete se mnou cvičit nebo se jen na něco zeptat? Jsem tu pro vás. Stačí mi napsat email a hned jak budu moct, tak vám odpovím.

instagram

potkejme se online

© 2022 web s láskou od lucie S. | site credit | GDPR | obchodní podmínky

Rychlé linky

@sabinapilates

sabina pilates

V případě zdravotních potíží, pooperačních stavů či těhotenství se poraďte o cvičení s ošetřujícím lékařem.

úSTÍ NAD LABEM

info@sabinapilates.cz

+420 724 566 413

Kontakt