online kurz

Zacvičte si kdekoliv a kdykoliv

naučím vás cvičit efektivně jako nikdy

Cvičení online je trendy

Můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv jen chcete. Můžete si vybrat jakoukoliv lekci s jakýmkoliv lektorem třeba z druhé strany světa. Najdete miliony videí zdarma. A přesto bych vás ráda přesvědčila, že investice do mého kurzu, nebudete litovat. Investujete do toho, že se naučíte pracovat se svým tělem, a získané zkušenosti pak budete moc převést do svého každodenního života i sportů, které děláte. Ovládnete principy cvičení, cvičení s vlastním tělem.

Cvičení bez dohledu instruktora není jednoduché, můžete udělat mnoho chyb, které vás nakonec mohou od cvičení odradit. Proto je důležité u online cvičení vše důsledně vysvětlit. A přesně to jsem si dala za cíl. Chci, abyste cvičili tak efektivně, jak ještě nikdy ve svém životě. Poprvé ucítíte svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.

Základní kurz pilates 

Dokonalé cviky pro dokonalé tělo

Výběr nejlepších cviků jako základ pro efektivní tvarování postavy

 brzy se vám ozvu

Zapište se na waitlist

Termín natáčení je listopad/prosinec. Hotový kurz bude prosinec/leden.

Brzy se vám ozvu!

Sabčo, děkuji! Opravdu moc Vám děkuji! Všechna vaše videa jsou úžasná, ty bonusy jsou opravdu božský. Člověk by za celý váš kurz, tím jak je bohatý na témata, na cvičení, prostě úžasnýýý, zaplatil klidně i 10x tolik. Váš hlas je tak uklidňující a motivační zároveň. Co na to moje tělo? No jsem naprosto zdevastovaná z práce, do toho mám dost psychicky náročný osobní život, tak se mi to projevuje v různých partiích skříplotinami a podobně, takže jsem opravdu moc vděčná za váš kurz a za to, že jsem alespoň na začátku cesty, jak vše napravit…a vy mi s tím pomáháte.

míša

instagram

potkejme se online

© 2022 web s láskou od lucie S. | site credit | GDPR

Rychlé linky

@sabinapilates

sabina pilates

V případě zdravotních potíží, pooperačních stavů či těhotenství se poraďte o cvičení s ošetřujícím lékařem.

úSTÍ NAD LABEM

info@sabinapilates.cz

+420 724 566 413

Kontakt